ANGIELSKI – TŁUMACZENIA

EKSPRESOWE TŁUMACZENIE – JUŻ W DWIE GODZINY!

 
ANGIELSKI – TŁUMACZENIA USTNE

CHCESZ ROZMAWIAĆ PO ANGIELSKU BEZ NAUKI? SKORZYSTAJ Z USŁUG TŁUMACZA!

W dzisiejszych czasach zarówno osoby prywatne, jak również firmy mają potrzebę porozumiewania się w języku angielskim. Konferencje, szkolenia oraz spotkania biznesowe coraz częściej wymagają umiejętności płynnego porozumiewania się w języku angielskim. Zdarza się jednak, że niektórzy mają problem ze zrozumieniem wypowiedzi ludzi posługujących się językiem obcym lub ze swobodną wymianą myśli po angielsku. W takich przypadkach, pomagam w komunikacji  utrudnionej barierą językową.

Często uczestniczę w konferencjach, szkoleniach i zjazdach, na których pojawiają się zagraniczni goście. Dzięki dokonywanej przeze mnie translacji ‚obie strony’ czują się komfortowo oraz czerpią ze spotkania i cieszą się swobodną konwersacją, nie odczuwając dyskomfortu związanego z barierą językową i brakiem umiejętności płynnego posługiwania się językiem obcym niektórych członków zgromadzenia.

Osobiście polecam tę formę komunikacji w przypadku nagłego spotkania, do którego osoby biorące w nim udział nie miały czasu wcześniej się przygotować lub gdy uczestnicy spotkania są na innym poziomie umiejętności językowych, a zależy nam, by każdy zrozumiał poruszane tematy i czuł się pewnie w trakcie rozmowy.

Zdarza się, że goszczę również na spotkaniach rodzinnych czy przyjacielskich. Często okazuje się, że bliscy zza granicy nie potrafi posługiwać się językiem polskim, zaś my nie czujemy się w pełni komfortowo rozmawiając po angielsku. Serdecznie polecam tę formę komunikacji, aby zaoszczędzić sobie stresu i spędzić miłe chwile w gronie rodziny lub znajomych bez niedomówień i napiętej atmosfery.


ANGIELSKI – TŁUMACZENIA PISEMNE

EKSPRESOWE TŁUMACZENIE Z ANGIELSKIEGO?

Niejednokrotnie kontaktują się ze mną osoby, które potrzebują pomocy w przetłumaczeniu tekstu pisanego. Tematyka jest różna, jednak tym, co łączy większość zgłaszających się do mnie osób jest brak pewności wobec własnych umiejętności lub po prostu brak czasu na samodzielne przetłumaczenie potrzebnych treści.

Świadczę usługi w wielu zakresach:tlumaczenia angielski ustne i pisemne

  • tłumaczenia prac licencjackich
  • tłumaczenia prac magisterskich
  • tłumaczenia prac inżynierskich
  • tłumaczenia prac zaliczeniowych
  • tłumaczenia cv i listów motywacyjnych
  • tłumaczenia instrukcji
  • tłumaczenia projektów reklamowych, marketingowych i wdrożeniowych
  • tłumaczenia scenariuszy filmowych i telewizyjnych
  • tłumaczenia tekstów naukowych

Oferuję tłumaczenia w różnych wariantach realizacji czasowej: w trybie standardowym lub ekspresowym, w zależności od preferencji klienta.

Cena tłumaczenia zależy od ilości znaków oraz wybranego przez klienta trybu.


Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem formularza. Możesz załączyć plik z tekstem do wyceny.

Tłumaczenia
5 (100%) 3 votes