KOREPETYCJE Z ANGIELSKIEGO – URSYNÓW MÓWI PO ANGIELSKU!

Teraz angielski w nowych lokalizacjach – Ursynów, Józefosław, Piaseczno

korepetycje z angielskiego ursynow piaseczno jozefoslaw


ANGIELSKI NA PIĄTKĘ? ZAPRASZAM NA KOREPETYCJE DLA KREATYWNYCH!

Pomimo nowych wyzwań, korepetycje z języka angielskiego wciąż są moją największą pasją. Często mam przyjemność współpracować z dziećmi i młodzieżą z Ursynowa, potrzebującymi pomocy w opanowaniu wiedzy, przekazywanej im w szkole. W dzisiejszych czasach , w szkołach kładzie się nacisk na ‚przerobienie materiału’ w wyznaczonym czasie, aby mieć ‚z głowy’ podręcznik przeznaczony dla konkretnej klasy, zaś nauczyciel mając wielu uczniów nie jest w stanie poświęcić każdemu z nich należytej uwagi i zadbać o to, aby wszyscy opanowali nowe informacje. W tym momencie wkraczam ja – zapraszam na profesjonalne lekcje i kursy języka angielskiego dla dzieci i dorosłych

Zajęcia które prowadzę NIE SĄ STANDARDOWYMI KOREPETYCJAMI z języka angielskiego, polegającymi na odrobieniu pracy domowej. To jedynie wstęp do rozbudowanego działania w zakresie dogłębnego zrozumienia, przyswojenia i praktycznego zastosowania nowo poznanych informacji.


Jak przebiegają moje korepetycje z angielskiego, dające najlepszy efekt w jak najkrótszym czasie?

Często przygotowuję dla moich podopiecznych ćwiczenia powtórzeniowe, zawierające wiadomości z ostatnich lekcji, aby zweryfikować czy poznany wcześniej materiał jest zrozumiały i nie sprawia uczniowi żadnego kłopotu. Dzięki temu mam pewność, że nie powstały żadne zaległości, a mój podopieczny ma w pamięci wiedzę potrzebną do dalszego rozwoju umiejętności językowych.

Kolejnym etapem jest wspólne odrabianie pracy domowej, które pozwala na wstępne zweryfikowanie czy materiał przekazany uczniowi w szkole został przez niego zrozumiany, zaś dodatkowe ćwiczenia, które zadaję podczas zajęć stanowią utrwalenie i pomagają mu nabrać pewności w kwestii zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce, zarówno w formie pisemnej jak również ustnej. Wspieram swoich podopiecznych i daję im dodatkowe wskazówki, ułatwiające naukę języka angielskiego oraz skupiam się na ‚obszarach problemowych’, na które szczególnie trzeba zwrócić szczególną uwagę.


Co uzyskasz wybierając kreatywne korepetycje z angielskiego?

  • nauczysz się optymalizować czas nauki
  • opanujesz sposoby na szybsze przyswojenie materiału
  • dowiesz się jak łatwiej budować zdania
  • pozbędziesz się lęku przed mówieniem

Dzięki regularnej nauce materiału wszelkie prace klasowe, sprawdziany czy egzaminy stają się jedynie formalnością. Dokładam wszelkiej staranności, aby przed samym sprawdzianem uczeń dokonał podczas zajęć rzetelnej powtórki materiału, dla osiągnięcia jak najlepszego efektu końcowego.

Dzięki obustronnemu zaangażowaniu i systematyczności, nauka języka angielskiego staje się przyjemnością, efekty są bardzo szybko zauważalne oraz niezwykle satysfakcjonujące, a korepetycje z angielskiego stają się ulubionymi zajęciami dodatkowymi moich uczniów.

Zapraszam na zajęcia

Karolina Popielarska


Autorskie korepetycje z angielskiego są obecnie dostępne w następujących lokalizacjach: Ursynów, Józefosław, Mokotów, Piaseczno. Inne części Warszawy do ustalenia, w zależności od dostępnych terminów i ilości uczniów.

 

Wypełnij formularz i zacznij efektywną naukę już dziś!

Korepetycje angielski – Ursynów, Józefosław
4.8 (95%) 8 votes