ANGIELSKI – KONWERSACJE

 


ZACZNIJ MÓWIĆ JUŻ DZIŚ – KONWERSACJE PO ANGIELSKU NA KAŻDYM POZIOMIE

konwersacje z jezyka angielskiego

Jak zacząć mówić po angielsku i pozbyć się bariery językowej?

Zdarza się, że niektórzy mają doskonale opanowaną gramatykę języka angielskiego, niestety brakuje im praktyki i chcą ją ćwiczyć we własnym zakresie, aby następnie móc bez trudności komunikować się samodzielnie.

Moje doświadczenie w kwestii nauczania języka angielskiego, na różnych poziomach edukacji pokazuje, że często w szkołach zaniedbywana jest fonetyka i praktyczne użycie języka. Nauczyciele skupiają się na przekazaniu wiedzy teoretycznej oraz wykonywaniu z uczniami niezliczonej ilości ćwiczeń, zaś brakuje im czasu na ćwiczenie wymowy i konwersacji.

W dzisiejszym świecie znajomość języka angielskiego bardzo wiele ułatwia, dlatego został on wprowadzony również w testach na zakończenie poszczególnych etapów edukacji, w których sprawdzana jest również umiejętność zastosowania języka obcego w praktyce. Płynność w praktycznym posługiwaniu się językiem jest bardzo przydatna również po wspomnianych wcześniej egzaminach po szkole podstawowej, gimnazjum czy liceum. Chęć podjęcia studiów za granicą, podjęcie pracy w Polsce lub poza nią czy samodzielne wyjazdy za granicę – we wszystkich z tych przypadków umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim jest konieczna lub postrzegana jako niewątpliwy atut.

Profesjonalne konwersacje z angielskiego pomogą Ci:

  • przełamać barierę językową
  • pokonać lęk przed mówieniem po angielsku
  • znacząco przyśpieszyć efekty nauki

 

Zapraszam na zajęcia w sympatycznej atmosferze, które pomogą uporać się z ‚barierą językową’ i sprawią, że poczujesz się swobodnie i pewnie podczas posługiwania się językiem angielskim.

Pomagam osobom potrzebującym pomocy w zakresie:

– przygotowaniach do egzaminów językowych (zarówno części ustnej jak również pisemnej),

– nauce angielskiego, w konkretnym obszarze tematycznym (business English, angielski ‚na co dzień’ oraz ‚angielski w podróży’).

Konwersacje
5 (100%) 1 vote