EGZAMINY JĘZYKOWE I CERTYFIKATY

 

MAKSYMALNA ILOŚĆ PUNKTÓW NA EGZAMINIE Z ANGIELSKIEGO?! NIC TRUDNEGO!

 

Egzaminy FCE, ACE, TOEFL, PET, CPE

Współpracuję z osobami, które często znają język angielski na dobrym poziomie, ale potrzebują pomocy w usystematyzowaniu wiedzy oraz kogoś, kto pomoże im oswoić się ze strukturą egzaminu i rodzajem występujących na nim zadań .

Przygotowanie do egzaminu polega na gruntownej powtórce materiału poznanego w toku edukacji, a także uzupełnieniu dotychczasowych wiadomości z obszarów struktur gramatycznych, czasów oraz słownictwa.

Starannie powtarzamy również krótkie i długie formy pisemne, wyrażenia charakterystyczne dla każdej z nich oraz ćwiczymy ich tworzenie, aby ich pisanie nie sprawiało na egzaminie żadnych problemów oraz było perfekcyjne pod względem gramatycznym i stylistycznym.

certyfikaty i egzaminy z angielskiego repetytorium kolegium nauczycielskiego

Udany egzamin z angielskiego? Konwersacje i nauka poprawnej  wymowy – do bólu

Następnym etapem przygotowania do egzaminu jest praca nad fonetyką i ćwiczenie konwersacji, które niejednokrotnie sprawiają uczniom największy problem. Jest to spowodowane zbyt rzadkim ćwiczeniem wymowy podczas lekcji angielskiego w szkole. Przełamanie bariery językowej oraz ćwiczenie wymowy w atmosferze luźnych konwersacji, dyktowanych tematami egzaminacyjnymi sprawia, że uczniowie zaczynają czuć się komfortowo podczas rozmowy, a co za tym idzie, w efekcie finalnym czują się pewnie podczas egzaminu ustnego, a wyniki są niezwykle zadowalające.

Ostatnim etapem przygotowań do egzaminu jest wspólne rozwiązywanie zadań, co sprawia, że osoba przygotowująca się do egzaminu czuje się obeznana ze strukturą arkusza pytań, jak również arkusza odpowiedzi oraz wie jakiego typu poleceń może się spodziewać i zna schematy ich rozwiązywania.

Systematyczna praca z osobą przygotowującą się do egzaminu, wykonywana etapami i przy zastosowaniu odpowiednich pomocy dydaktycznych, zapewnia doskonałe rezultaty w postaci wysokich wyników

Egzaminy
5 (100%) 1 vote